Půjčte si peníze ihned, rychle a z pohodlí domova

Časy, kdy jste museli při vyřízení půjčky chodit nutně na pobočku, podepisovat smlouvy a dokládat příjmy, jsou naštěstí pryč. Žijeme ve zrychlené době s moderními prostředky, které nám slouží k urychlení a usnadnění činností, jakými jsou například uhrazení složenek za telefon, plyn, televizi či právě vyřízení půjčky. Dnes můžete získat půjčku online ihned, odkudkoliv, aniž byste cokoliv podepisovali nebo dokládali příjmy. Je to jednoduché, pohodlné a hlavně rychlé.

Pokud chcete zažádat o půjčku, ale nechcete navštěvovat pobočku banky, dokládat příjmy a dlouho čekat, je právě pro vás ideálním řešením nebankovní půjčka od Kouzelné půjčky. V Kouzelné půjčce díky průzkumům vědí, co lidé preferují, a tomu odpovídá i nabídka služeb. Půjčí vám totiž až 10 000 Kč do 60 minut.

Ano, čtete správně. Již do 60 minut můžete mít při kladném schválení žádosti peníze na svém účtu. A to aniž byste někam chodili či dokládali příjmy. Půjčit si můžete odkudkoliv, kde je přístup k internetu. K vyřízení žádosti potřebujete pouze internet a mobilní telefon.

Novým klientům půjčí v Kouzelné půjčce dokonce zadarmo! Půjčíte si až 10 000 korun a nezaplatíte za to ani 1 Kč navíc. Není v tom žádný háček a máte peníze ihned.  Vzhledem k tomu, že Kouzelná půjčka půjčuje zodpovědně, má minimální procento neplatičů a může vám tedy půjčit (jakožto novým zákazníkům) půjčku až do výše 10 000 Kč zadarmo na zkoušku.  V Kouzelné půjčce věří, že budete s jejich službami spokojení a stanete se spokojenými dlouhodobými klienty s možností řady výhod.

Inspirace:  Půjčky bez doložení příjmu a jejich charakteristika

Stále platí, že vám půjčí online, bez podpisu smlouvy či směnky a rozhodčí doložky a peníze budete mít na svém účtě do 60 minut. Splatnost krátkodobé půjčky je standartních 2 – 30 dnů.

A aby toho nebylo málo, Kouzelná půjčka nabízí také službu “Zaplatíme vaše účty”, která vám přijde vhod, když nemáte momentálně peníze na uhrazení složenek za telefon, plyn, nájem, atd… Stačí Kouzelné půjčce zaslat kopie faktur, které chcete uhradit, a Kouzelná půjčka se o vše postará. Jako přátelské gesto, abyste nezůstávali ve strachu z případných neuhrazených faktur, vám zašle Kouzelná půjčka potvrzení o provedené platbě. A jste bez starostí a peníze ihned jsou k dispozici kdykoliv, kdy potřebujete.

S Kouzelnou půjčkou můžete mít peníze ještě dnes. Je jen na vás, kdy o půjčku zažádáte a ověříte si, že své sliby plní. Pokud byste se dostali do tíživé finanční situace a nemohli jste půjčku splácet, i na to má Kouzelná půjčka řešení. Prodloužení splatnosti půjčky za jednorázový poplatek nebo indiviuální splátkový kalendář nejsou v Kouzelné půjčce žádným problémem. Vaši finanční situaci chtějí řešit, nikoliv zhoršit. Vyzkoušejte Kouzelnou půjčku a půjčte si až 10 000 Kč zcela zadarmo bez skrytých poplatků zde.