Půjčka Brno od společnosti HK Investment: jak funguje a co můžete díky ní získat?

Půjčka Brno od společnosti HK Investment: jak funguje a co můžete díky ní získat?
stux / Pixabay

Společností, které na našem trhu nabízejí více či méně výhodné půjčky je vskutku nepřeberné množství. Ne každá firma je ovšem natolik solidní, jak se tváří. Ve finále pak můžete uzavřít nevýhodnou smlouvu, jejíž podmínky vám prakticky zlomí vaz. Světlou výjimkou je v tomto případě společnost HK HK Investment specializující se nejen na půjčky Brno, s níž získáte mnohem více, než jen zajímavou finanční výpomoc. Pojďme se společně podívat, co všechno vám tato nebankovní společnost může nabídnout a proč se vyplatí uvažovat o půjčce právě zde.

Půjčka Brno ve 3 provedeních

Na oficiálních stránkách společnosti naleznete celkem 3 druhy produktů: půjčku do 30000 Kč, půjčku pro OSVČ a půjčky pro zaměstnance.

Půjčka do 30000 Kč od HK Investment: za tuto půjčku nemusíte ručit nemovitostí a hotovost získáte ihned na ruku po podpisu smlouvy. Velkou předností je skutečnost, že u půjčky neexistují žádné skryté poplatky ani poplatky předem. Půjčka vám bude schválena během pouhých 12 hodin, přičemž její splatnost činí 12 až 48 měsíců. Půjčku můžete samozřejmě kdykoli dříve splatit, standardně ovšem její splácení probíhá měsíčně.

Inspirace:  Komu jsou určené půjčky bez doložení příjmu?

Půjčka pro zaměstnance od HK Investment: u této půjčky si můžete zažádat o finanční prostředky v rozmezí 100000 Kč až 1000000 Kč, přičemž ani zde se nesetkáte se žádnými skrytými poplatky předem. Úvěr je neúčelový, vypůjčené prostředky tedy můžete použít prakticky na cokoli. Ručení nemovitostí zde máte zcela zdarma, stejně jako odhad její ceny. U této půjčky není nahlíženo do registru dlužníků a v případě zájmu můžete požádat o bezplatné poradenství.

Půjčka pro OSVČ od HK Investment: poslední půjčka se pohybuje mezi 100000 až 4000000 Kč, přičemž finanční prostředky je nutno navrátit v rozmezí 1 až 10 let. Také tato půjčka je zcela bez nahlížení do registru dlužníků a neobsahuje žádné skryté poplatky. U půjčky nemusíte dokládat příjem, stačí, pokud budete ručit nemovitostí, jejíž odhad je také zcela zdarma.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *