Nebankovní půjčky skutečně na cokoliv

Nebankovní půjčky společnosti ACEMA Credit vám pomohou získat potřebné finance jednoduše a bez zdlouhavých administrativních úkonů. Jelikož se jedná se o tzv. nebankovní půjčky bez příjmu, opravdu není vyžadováno dokládání vašich příjmů, jako je tomu u půjček poskytovaných bankovním sektorem.

Půjčky jsou poskytovány i bez zkoumání registru dlužníků. Jejich získání je snadné a uživatelsky velice příjemné.

Portfolio zahrnuje:

  • půjčky na cokoliv,
  • půjčky na rekonstrukci,
  • podnikatelské úvěry,
  • konsolidace půjček,
  • vyplácení exekucí a zástav.

Nebankovní půjčky bez registru vás tak rychle zbaví starostí. Půjčky na cokoliv hravě umožní například nákup zařízení domácnosti, exotického zahraničního zájezdu či třeba automobilu. Díky Půjčce na rekonstrukci můžete zvelebit svůj dům či byt, nebo si dokonce pořídit nový.

Podnikatelský úvěr vám nabízí finanční částku v rozmezí od 300 000,- Kč do 30 000 000,- Kč, přičemž poskytuje zvýhodněné podmínky při doložení dokumentů, např. podnikatelského záměru nebo daňového přiznání. Další nabízenou možností je Konsolidace půjček, díky které získáte jednoduchý přehled nad zapůjčenými financemi a také celkově nižší úroky. Jelikož vzhledem k výši půjček budete ručit svou nemovitostí, je třeba provést její profesionální ocenění. Nemusíte se obtěžovat se sháněním odhadce, neboť společnost profesionální ocenění provádí zdarma.

Inspirace:  Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky od ACEMA Credit jsou důvěryhodnéO půjčku můžete požádat pomocí online žádosti. Na stránkách společnosti poskytující půjčku vyplníte nezávaznou online žádost o nebankovní půjčky bez registru, nebo můžete využít speciální telefonní linku. Pracovníci společnosti obratem posoudí vaši žádost a kontaktují vás, aby vám poskytli další potřebné informace. Samozřejmostí je profesionální kalkulace a poradenství zdarma.

Tyto nebankovní půjčky spojuje společný jmenovatel: žádné skryté poplatky, ale naprostá transparentnost a korektní jednání.