I vy potřebujete peníze na Vánoce?

Konec roku s sebou pravidelně nese zvýšené výdaje. Snažíme se udělat radost pod stromečkem svým blízkým, tradice velí dobře jíst a pít – a všechno je dnes stále dražší a dražší. Samozřejmě se můžeme uskromnit, ale do jaké míry jsme toho schopni a ochotni? Někdy jsou peníze na Vánoce opravdu potřeba.

Vánoce na půjčku?

Patříte k těm, kdo se uskromňovat nechtějí? Překvapily vás nízké odměny na konci roku? Nebo váš zaměstnavatel na odměny za vaši celoroční práci úplně zapomněl? Chcete situaci řešit půjčkou? Nezapomeňte na zásady zodpovědného půjčování! Jen tolik, kolik potřebujete, jen tolik, kolik dokážete bez potíží splatit i v případě, že nastanou jakékoliv nečekané komplikace.

Hlavně bezpečně!

Půjčit si můžete vždy za podmínek konkrétního poskytovatele. Jsou pro vás přijatelné? Neskrývají nějaké nečekané nepříjemné překvapení?

Upozornění: Prostudujte si smlouvu podrobně a až do konce, ať se vyhnete problémům v budoucnu.

Nezapomínejte také, že závazná jsou pouze ustanovení zde uvedená – nespoléhejte se na ústní sliby obchodních zástupců, nikdy se jich zpětně nedovoláte!

Inspirace:  Credit Air půjčka – vyzkoušejte novinku na trhu

Opravdu potřebujete peníze tak nutně?

Než se vydáte do banky nebo kontaktujete některého z nebankovních poskytovatelů půjček, v klidu se posaďte a ještě jednou si všechno dobře promyslete. Finanční experti často varují právě před půjčkami v předvánočním čase, za které nakoupíte zboží krátkodobé spotřeby.

Jste rozhodnuti? Nevidíte v nastávajících splátkách žáden problém? A vzali jste v potaz i to, že můžete onemocnět? Zlomit si nohu? Dokážete splácet i z nemocenských dávek nebo podpory v nezaměstnanosti? Nebudete náhodou dříve než doplatíte potřebovat peníze zase na něco jiného?

Někdy jsou peníze na Vánoce opravdu potřeba
LoboStudioHamburg / Pixabay