Oblíbené nebankovní půjčky – o které mají Češi největší zájem?

09Nebankovním půjčkám dává před bankovními úvěry přednost stále větší množství lidí. Důvody k tomu mají různé – často je to hlavně proto, že u banky by půjčku nedostali z důvodu záznamu v registrech dlužníků, případně proto, že nemohou doložit své příjmy. Ve srovnání s bankovními půjčkami ale mají ty nebankovní i jiné výhody, než pouze nižší nároky na žadatele.

Aktuálně se jedná např. o nabídky prvních půjček zdarma, při nichž nezaplatíte nic navíc a pokud Vám stačí jen malá částka, je takový úvěr přímo ideální. Dalším plusem některých půjček od nebankovních společností je např. rychlost vyřízení žádosti a výplaty peněz na účet, hodně lidí oceňuje také jednoduché sjednání přes internetové stránky.

Naopak, jestli něco často hovoří proti nebankovním půjčkám, jsou to vysoké poplatky a vysoké úrokové sazby. To se ale netýká všech společností, některé z nich nabízejí svoje úvěry za docela přijatelných podmínek. Které z nich patří k těm nejoblíbenějším?

Půjčka Zaplo.cz – až 8 000 Kč bez poplatků
Tato půjčka má prakticky samé výhody – i proto se rychle stalo jednou z nejžádanějších na českém trhu. Tou hlavní předností je možnost získat ji napoprvé zdarma, bez poplatků a úroků a navíc až do výše 8 000 Kč. Navíc nemusíte nijak dokládat Vaše příjmy, nepotřebujete ručitele ani zástavu a vše si zařídíte z pohodlí domova přes internet. Pro věrné klienty je už sice Zaplo půjčka s poplatkem, nicméně maximální limit úvěru se zvyšuje a při čtvrté žádosti už můžete získat až 20 000 Kč. Samozřejmostí je i možnost prodloužení splatnosti a to o 7, 14 nebo 30 dní.

Kredito24 – bleskové úvěry pro každého
Pro ty, co potřebují mít peníze co nejrychleji, je dobrým řešením půjčka Kredito24. Ta je jednou z nejrychlejších a skvěle se tak hodí např. v situaci, kdy jste zcela bez peněz a potřebujete jen pár tisíc do výplaty. Velkým plusem je zde také vysoká šance na schválení žádosti – půjčka je poskytována bez kontroly registrů a bez nutnosti potvrzení o příjmech, takže je vhodná i pro ty, co by jinde neuspěli. Výše úvěru se může pohybovat od 1 000 Kč do 15 000 Kč a doba splatnosti od jednoho dne do 30 dnů.

Inspirace:  Půjčka bez příjmu

Japonská půjčka – nejnižší poplatky v ČR
Pokud se ptáte, která nebankovní půjčka má nejnižší poplatky, odpověď je v tuto chvíli zcela jednoznačná – jedná se o Japonskou půjčku, kterou poskytuje společnost Home Credit. Kromě toho, že napoprvé ji získáte zcela zdarma, při každé další schválené žádosti je účtován poplatek pouhých 33 Kč za každých 1 000 Kč půjčky. V tomto směru tak Japonská půjčka nemá konkurenci a můžeme ji rozhodně doporučit.

Další populární nebankovní půjčky
K dalším oblíbeným nebankovním půjčkám, jež stojí za zmínku, patří např. CreditOn, Via SMS, XS půjčka, Tesco půjčka a řada dalších. Možností, jak získat vhodný nebankovní úvěr je skutečně hodně a pokud např. u jedné firmy neuspějete, můžete to zkusit u další – šance, že alespoň někde Vám půjčku dají je v nebankovním sektoru velmi vysoká.

Nemůžete se rozhodnout? Využijte internetový srovnavač půjček
Pokud jste rozhodnutí, že si chcete podat žádost o menší úvěr, ale nedokážete si vybrat, u koho, doporučujeme použít některý z nezávislých finančních portálů, zaměřených na srovnání půjček. Tyto weby se zaměřují převážně na nebankovní půjčky a poskytnou Vám nejen jejich přehledné porovnání, ale i podrobné recenze, tabulky splátek, zkušenosti klientů a mnoho dalších cenných informací. K těm nejkvalitnějším patří např. Coolpujcky.cz, Pujckyhned.cz nebo Paradnipujcky.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *