Euro Cent Coins Earth Globe

Rychlá půjčka? Ihned na účtu a žádné papírování

Musíte uhradit nečekané výdaje a potřebujete mít rychlou půjčku ihned na účtu? V bance trvá vyřízení věčnost? Nejste zdaleka první, komu pomůže situaci vyřešit nebankovní úvěr.

Nebankovní společnosti jsou celkově mnohem flexibilnější nežli klasické bankovní domy, je ovšem potřeba dát si pozor a pečlivě mezi poskytovateli vybírat. Ze seriózních společností můžeme doporučit TGI Money a.s., jejíž Hypopůjčka je mezi klienty nebankovního sektoru velmi oblíbená právě díky snadné dostupnosti, rychlému vyřízení a nízkému úročení.

Hypopůjčka je bezúčelový úvěr typu americká hypotéka, u které žadatel ručí nemovitostí, a nepotřebuje tedy dodatečné ručení, prokázaný příjem nebo křišťálově čistou úvěrovou historii. Díky tomu odpadá ponižující prověřování zákazníka a je potřeba provést pouze odhad ceny dané nemovitosti. Úvěr je totiž sice poskytován ve výši 50 tisíc až 3 miliony Kč, ovšem pouze do výše 50 % této odhadní ceny.

Jaká bude výše splátky a jak dlouho bude potřeba požadovanou částku splácet, si můžete vyzkoušet na úvěrové kalkulačce. Hypopůjčka je velice nízko úročena a doba splatnosti může být nastavena až na neobvyklých dvacet let, díky čemuž si můžete nastavit splátky bezbolestně nízké. Jakmile budete s jejich výší i délkou splatnosti spokojeni, můžete během chvilky vyplnit stručný formulář žádosti. Již do 24 hodin vám dá poskytovatel vědět, jestli byla vaše žádost předběžně schválena. S prostředky budete moci na svém účtu libovolně nakládat nejpozději do 14 dní od podpisu smlouvy.

Inspirace:  Rychlá půjčka vám pomůže vyřešit nečekané výdaje

Podtrženo sečteno: pokud potřebujete rychlou půjčku ihned na účtu, můžeme vám Hypopůjčku vřele doporučit. Důležité je také to, že společnost TGI Money a.s. je zavedený a respektovaný poskytovatel nebankovních úvěrů, se kterým se nemusíte bát jakýchkoli nekalostí. Což je stejně důležité jako samotné výhodné parametry půjčky.

Potřebujete rychlou půjčku ihned na účtu?
RabidSquirrel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *