Až 800 000 Kč se slevou až 106 495 Kč

Až 800 000 Kč se slevou až 106 495 KčMáte-li v plánu půjčit si do konce tohoto roku nějaké penízky například na krásné vánoční dárky, na nové auto, na rekonstrukci celého bytu či na nový dům, máte šťastnou ruku! Právě do konce tohoto roku totiž nabízí řada bankovních subjektů půjčku s citelnou slevou. Jednou z nich je i GE Money Bank, u které získáte zdarma každou 12. půjčku za řádné a vždy včasné splácení.

Podmínky jsou u všeho a všude

Samozřejmě se nejedná o všechny půjčky. Půjčit si musíte minimálně 100 000 Kč, abyste každou 12. splátku zdarma získali. I když si tedy můžete půjčit už od 20 000 Kč, na tyto nižší částky se nová akce bohužel nevztahuje.

A co vlastně získáte a kolik ušetříte?

Půjdete-li cestou nejmenšího odporu a splněných přání a půjčíte-li si 100 000 Kč a víc, získáte za řádné splácení, jak už bylo řečeno výše, každou 12. splátku zdarma, tedy zaplacenou bankou. Například u půjčky na dva roky se jedná o dvě odpuštěné splátky. U půjčky na pět let se jedná o pět odpuštěných půjček a tak podobně. Celkově se jedná o nemalé ušetřené tisíce.

Inspirace:  Situace, kdy nás domácnost donutí si půjčit

Kupříkladu u půjčky 400 000 Kč byste při dvouletém splácení ušetřili 36 621 Kč, při šestiletém splácení by vám bylo odpuštěno až 47 798 a při nejdelším, osmiletém splácení byste ušetřili neuvěřitelných 53 247 Kč.

S delší dobou splatnosti roste vrácená částka

Jak lze tedy už z našeho jednoduchého příkladu vidět, s prodlužující se dobou splatnosti roste taktéž vrácená částka. I když i přeplacená částka je v takovém případě stále vyšší a vyšší, je právě díky této vynikající akci částečně vykompenzována. V současnosti se řádné splácení více než vyplatí. Každý klient by si tedy splácení půjček měl pečlivě hlídat a nikdy by jej neměl odkládat „na pak“.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.