Kam pro rychlou půjčku?

Potřebujete půjčit rychle větší, či menší obnos, který pokryje nenadálý výdaj, jež vznikl ve vaší domácnosti? Subjektů, které se na poskytování půjček specializují, je v dnešní době poměrně moc, kde vám ale půjčí rychle, spolehlivě a bez zbytečných průtahů?

Na výběr máte celkem dvě možnosti – buď požádat o půjčku banku, nebo nebankovní společnost, která je ke svým klientům zpravidla mnohonásobně vstřícnější. Za jak dlouho a jak velký finanční obnos můžete získat a kam pro rychlou půjčku? To zjistíte na následujících řádcích.

Kam pro rychlou půjčku do několika hodin

Potřebujete-li peníze opravdu rychle a k tomu všemu ještě máte záznam v Centrálním registru dlužníků, na banku se příliš nespoléhejte. Odtud totiž asi penízky nepotečou. Větší šanci na úspěch máte spíše u nebankovních společností, které poskytují půjčky bez registru, expresní půjčky do několika hodin nebo SMS půjčky, u kterých za jednu SMS získáte nemalý finanční obnos.

Inspirace:  Dětská konta, studentské účty... aneb naučte své dítě hospodařit včas!

Nejdříve se zaměříme třeba na expresní půjčky, se kterými získáte peníze v rámci několika mála hodin. O půjčku je možno zažádat prostřednictvím internetu a to vyplněním jednoduchého formuláře, který vám zabere pouhých pár minut. Po odeslání žádosti vás bude kontaktovat zástupce společnosti s vyjádřením ohledně schválení, či neschválení půjčky.

Kolik si můžete půjčit?

Finanční strop není zpravidla nijak zvláště limitován. Základní pravidlo však vypovídá o tom, že čím více si půjčíte, tím vyšší úroky budete muset zaplatit. Mezi jedny z nejoblíbenějších finančních produktů patří rychlá půjčka do 50000 Kč, která může vyřešit nejeden váš finanční problém.

U nebankovních půjček se mějte na pozoru před vyššími úroky i ročním RPSN. Také dodržujte termíny splátek, v opačném případě by na vás totiž mohly čekat nemalé úroky z prodlení.