Money Wallet Finance Cash Business

Přednosti nebankovních půjček

Kdo si chce půjčit, měl by si vše řádně rozmyslet, zvláště pokud nejde jen o pár tisíc korun, ale jsou ve hře hned desetitisíce. Nemusíte se však určitě bát toho, že na peníze budete nějak dlouho čekat, dnešní doba funguje úplně jinak. Nebankovní půjčky ihned nejsou jen nějaké klišé, opravdu to jde – peníze za hodinu na vašem účtu nejsou vůbec nic nového.

Předností nebankovních půjček je v zásadě:

  • Bleskové vyřízení. Jen v opravdu výjimečných případech budete čekat na finanční injekci až do druhého dne.
  • Férové jednání. Zavedené společnosti na trhu fungují jako švýcarské hodinky, žádné zpoždění, maximálně transparentní chování.
  • Žádné poplatky předem, celkově vzato jsou poplatky stlačeny na nulu kvůli přehlednosti, platíte jen jistinu půjčky a dohodnutý úrok.

Když si nevíte rady, je třeba požádat o pomocnou ruku odborníky. A nebojte se, k ničemu se nezavazujete ani to nebude stát žádné peníze navíc. Třeba Půjčkomat.cz vám vybere nejzajímavější variantu na současném trhu během pár minut. Bez čekání, bez front, bez nutnosti překročit práh vlastního bytu, všechno proběhne hladce po internetu.

Specializace hlavně na krátkodobé půjčky

Půjčkomat se zaměřuje zejména na ty, kteří poptávají takzvanou půjčku do výplaty. Díky ní si totiž můžete přijít až na dvacet tisíc korun, pokud patříte ke stálým klientům dané firmy, doba splatnosti je poté až jednatřicet kalendářních dnů. Automatické schválení skrze počítačový automat, nejednáte s telefonisty, ale s bezchybným strojem – který nezná dovolenou nebo svátek – a funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Není nutné dokládat potvrzení o příjmu, případné prodloužení splatnosti je pak za určitý poplatek, který ale rozhodně nedosahuje astronomických výšin.

Inspirace:  Hypotéka a srovnání hypotéky

Zajímavou možností pro všechny může být třeba Hyper půjčka. V čem spočívá její atraktivita? Půjčit si díky této půjčce můžete až 250 tisíc korun (minimální úvěr činí čtyři tisíce), splátkový kalendář se dá rozložit na jeden rok až sedm let. Všechno sjednáte z pohodlí domova, půjčka nevyžaduje žádnou zástavu a před jejím schválením nebudete vůbec nic platit – skrytým poplatkům tak můžete říct klidně navždy sbohem. Stačí jen několik málo podmínek, trvalý pobyt na území ČR, plnoletost a doložitelný trvalý příjem. Úvěr je pak otázkou pár minut!

AKuptsova / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *