I se záznamem v registru se dá získat slušná půjčka

Patříte mezi ty, kteří mají záznamy v registrech dlužníků? Pokud ano a zároveň máte zájem o sjednání půjčky, máme pro vás rady a tipy, jak získat úvěr i bez kontroly registru. Nabídka půjček sice není zdaleka tak rozsáhlá jako pro ty, kteří žádné dluhy nemají, i přesto si ale můžete vybrat z docela slušného množství úvěrových společností.

V bance získat úvěr bez kontroly registru nelze

Čekáte-li, že se záznamem v registru dlužníků dostanete alespoň malou půjčku u banky, asi vás zklameme. Banky si před poskytnutím úvěru vždy kontrolují záznamy v registrech a lidem, kteří negativní záznam mají, nikdy půjčku neposkytnou, bez ohledu na výši dluhů a důvod, proč zápis v registru máte. Nezbývá vám tedy nic jiného, než se s žádostí obrátit na některou z nebankovních společností.

Nebankovních půjček bez registru je spousta

V nebankovním sektoru je naštěstí poměrně velký výběr půjček, jež se dají získat i se záznamem v registru. Je ale třeba počítat s tím, že obvykle se jedná spíše o menší částky – nejčastěji jsou to tzv. sms půjčky, neboli rychlé nebankovní úvěry s krátkodobou splatností. Při rozhodování o schválení žádosti pak samozřejmě závisí také na dalších aspektech – např. zda můžete doložit příjmy, jak vysoké vaše příjmy jsou atd. Největší šanci na získání půjčky bez registru pak mají zejména ti, kteří mohou za úvěr ručit svou nemovitost – ti mohou získat i vysoké úvěry v řádech statisíců až milionů korun.

CreditAir půjčka je jednou z nejvýhodnějších

V současné době se dá za jeden z nejlepších úvěrů bez kontroly registru považovat půjčka CreditAir . Její velkou výhodou je nejen možnost získat první půjčku) úplně zdarma, ale především výrazně delší doba splatnosti než u podobných konkurenčních úvěrů – zatímco jinde je standardní splatnost 30 dní, u CreditAir je to 75 dní. Půjčka se navíc nesplácí najednou, ale hradí se ve dvou samostatných splátkách.

Inspirace:  Click Credit – nejvýhodnější nebankovní půjčka

Další zajímavé půjčky bez kontroly registru

Jak už jsme si řekli, nebankovních společností, jež nabízejí půjčky bez registru je více – máme tak pro vás ještě několik tipů na rychlé půjčky, které můžete získat i se zápisem v registru dlužníků:

  • Via SMS – rychlá půjčka až do 6 000 Kč zdarma, splatnost max. 30 dní
  • Kredito24 – úvěry od 1000 do 15 000 Kč, opět maximálně na 30 dní
  • Sumo půjčka – půjčky bez registru pro zájemce od 18 do 70 let, jednoduché sjednání, rychlá výplata na účet, vysoká šance na schválení žádosti
  • Provident Financial – známá nebankovní půjčka, výhodou je možnost výplaty v hotovosti na ruku, výhodnější je ale bezhotovostní úvěr, kde jsou nižší úroky

Jak zjistíte, že máte v registru dlužníků záznam?

Nejste si jistí, zda náhodou nemáte záznam v registru dlužníků a chcete si tuto informaci ověřit? Do registru se můžete dostat nejen tím, že nesplácíte svoji půjčku, ale i kvůli nesplácení jiných faktur – např. plateb za telefon, internet, televizi atd. Zjištění záznamu v registru si může podat každá fyzická osoba starší 18 let, tato služba ale není bezplatná. Pokud si např. budete chtít ověřit, zda nejste v registru SOLUS (asi nejznámější český registr dlužníků), můžete si podat žádost přímo na jeho webové stránce www.solus.cz. Výpis pak můžete získat buď v elektronické podobě nebo poštou v písemné formě. Stejně tak si můžete o výpis zažádat u registru CNCB (www.cncb.cz), kde máte také možnost výběru mezi elektronickým výpisem a klasickou vytištěnou verzí.

Freeimages9 / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *