Click Credit – nejvýhodnější nebankovní půjčka

Celá řada nebankovních institucí se snaží těžit z neštěstí druhých. Tam, kde neexistuje možnost požádat o půjčku za standardních podmínek, nastavují své vlastní, často nejen velice nevýhodné, ale i neprůhledné. Abyste nespadli do z bláta do louže a půjčka vám skutečně pomohla překlenout těžké časy – a nezpůsobila do budoucna ještě horší, musíte vybírat velice pečlivě.

Bezkonkurenční poplatek

Problém nebankovních půjček veskrze spočívá v tom, že se klientům prodraží. Nevýhodné úrokové sazby či přemrštěné poplatky v konečném důsledku znamenají, že zaplatíte mnohem více, než jste si původně půjčili. Click Credit se chová fér. Za každou půjčenou tisícikorunu vrátíte jen o 33 korun více, než je několikanásobně méně než jinde. A stejně „úsporným“ způsobem je nastaven i poplatek za prodloužení půjčky i případné smluvní pokuty.

Click Credit
PublicDomainPictures / Pixabay

Kolik a kolik za to

U Click Creditu si můžete půjčit částku 1 000 – 4 999 korun, přičemž do výše 3 000 korun lze hotovost čerpat v podstatě v kterékoliv trafice – přesněji tam, kde je k dispozici online terminál Sazky (seznam zde). Peníze si půjčujete na 30 dnů, a kdyby se stalo, že v určeném termínu nebude schopni půjčku splatit, žádný problém. Stačí odeslat jen 20% půjčené částky a poplatek 30 korun za každou tisícikorunu a půjčka se vám automaticky prodlouží o dalších 30 dnů.

Inspirace:  Finanční injekce ihned

Jestliže nebudete mít ani tolik nebo celých dalších 30 dnů nepotřebujete, stačí uhradit 10% + poplatek a získáte prodloužení na 15 dnů. Naprostým unikátem půjčky od Click Creditu je, že ji lze prodloužit i poté, co její splatnost již vypršela a dokonce již byla uložena pokuta za prodlení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.