Jednotlivé druhy půjček – 3. díl

V předcházejících dvou dílech (1 a 2) jsme se zaměřili na bankovní, nebankovní, účelové a neúčelové půjčky. Ve třetím dílu se podíváme na nejčastější druhy půjček nebankovních, na které dosáhne téměř každý bez rozdílu. A to i v případě, že žadatel nemůže doložit výši svého příjmu, nesežene ručitele nebo nemá nemovitost, kterou by se mohl zaručit.

Nebankovní půjčky bez registru mohou být navíc schváleny i žadatelům, jejichž jméno zdobí nechvalně známý registr dlužníků.

Druhy půjček – půjčka bez dokazování příjmu

U banky musíte doložit stálý a dostatečný příjem, bez kterého vám půjčku jednoduše neschválí. Půjčky bez dokazování příjmu, které (jak už bylo výše zmíněno) nabízejí zejména nebankovní instituce, které nezkoumají vaši aktuální finanční situaci, výši příjmu ani stálý pracovní poměr. Půjčit si tedy mohou i nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené nebo senioři, případně osoby v invalidním důchodu.

Inspirace:  Až 600 tisíc korun naprosto na cokoliv!
Jednotlivé druhy půjček – 3. díl
OpenClips / Pixabay

Půjčky bez ručitele a zástavy

Tento typ půjček bude poskytnut všem, kteří neseženou ručitele nebo jinou zástavu v podobě nemovitosti. Nechcete-li přenášet své osobní finanční problémy na nikoho dalšího, sáhněte po půjčkách bez ručitele a máte vystaráno.

Půjčky bez registru

Půjčka bez registru může být efektivním řešením pro již zadlužené osoby, jejichž jméno se nachází v rejstříku dlužníků. Nutno podotknout, že s tímto záznamem mohou osoby na kladné vyřízení žádosti u banky zapomenout. A tak se nebankovní půjčka bez registru jeví jako ideální řešení.