Konsolidace půjček vás může zachránit

Konsolidace půjček vás může zachránit
PublicDomainPictures / Pixabay

Máte problémy s dluhy a nevíte si rady? Zasáhly již dluhy hluboko do vašeho osobního života? Pak nezoufejte, vyzkoušejte konsolidaci půjček, která může velmi pomoci.

Konsolidace půjček – cesta z dluhů

Co znamená termín konsolidace půjček? Konsolidace je využití nové půjčky, které zastřeší všechny vaše současné dluhy. Kdy však přistoupit ke konsolidaci? Tato cesta je vhodná, pokud úroky, které splácíte, jsou již příliš vysoké a zasahují do osobního života. Proto se zamysleme, zda pro nás není vhodná konsolidace, kdy úrok za všechny půjčky může mít nižší hodnotu. Navíc splácení půjčky u jedné společnosti je pro nás také přehlednější a celkově lehčí.

Dnes se již spousta bankovních společností zaměřuje na konsolidace, rádi vám poradí, co bude nejvýhodnější varianta, jaký typ zastřešovací půjčky zvolit. Pak už jen podepíšete smlouvu, všechny půjčky se převedou k vámi vybrané bankovní společnosti. Domluvíte si splátkový kalendář a můžete začít splácet.

Inspirace:  I se záznamem v registru se dá získat slušná půjčka

Kde najdeme výhodné konsolidace?

Konsolidační půjčky jsou již dnes poskytovány téměř všemi bankovními společnostmi. Podívejme se však na některé názorněji.

Konsolidace půjček od Komerční banky

U Komerční banky můžeme nalézt konsolidaci pod názvem Optimální půjčka. Ta vám zde bude poskytnuta ve výši od 30 000 do 2 500 000 korun, a to dokonce bez zajištění. Dále vyřízení bez poplatku, nízká úroková sazba a zdarma pojištění schopnosti nesplácet. Podmínka je, že splatíte úvěr maximálně do 10 let. Musíte doložit 2 doklady totožnosti, daňové přiznání nebo potvrzení o příjmu.

Konsolidace půjček GE Money Bank

U GE Money Bank můžete převést ke konsolidacím neomezené množství půjček, které dohromady jsou v rozmezí od 30 000 do 300 000 korun bez ručitele. Zdarma dostanete vyřízení a pojištění schopnosti nesplácet. Splátky si můžete rozvrhnout do období 8 let.