Výběr nebankovní půjčky nemusí být snadný, dejte na dobré rady!

Půjčovat si peníze dnes rozhodně není nic obtížného, celý proces zabere v určitých případech klidně i jen pár okamžiků. Nemusíte nic vyřizovat osobně, doprošovat se na pobočce a předkládat řadu osobních dokladů a údajů k nahlédnutí. Velkou předností je i velmi diskrétní vyřízení celé žádosti, protože se vše odehraje po internetu – a tím pádem není nutné, aby o všem věděl soused nebo známý přes ulici, kteří by vás jinak mohli náhodně zahlédnout z ulice. A vaše tajemství by bylo rázem pryč.

Vybírejte pečlivě, rozmýšlet déle se rozhodně vyplatí

Pokud jde o nebankovní půjčku, rozhodně není namístě spěchat. Protože je vyřízení otázkou pár okamžiků, přemýšlení by mělo samozřejmě být o to delší. Nabídka na trhu je totiž dnes až mimořádně široká, takže probrat se jí může určitě nějakou chvíli trvat. Vlastně by to tak i mělo být, každý si chce přeci půjčit zodpovědně a zvážit všechny možnosti, že? Nejvýhodnější může ale být jen jedna.

Dnes jsme si pro vás připravili malé srovnání, abyste měli trochu jasněji o tom, jak současný trh vlastně vypadá. Představí se vám Smart půjčka a půjčka od společnosti Profi Credit. Která z nich vypadá zajímavěji a vyplatí se o poznání více? Záleží pochopitelně na úhlu pohledu, ale nebojte, vše podstatné se dozvíte.

Inspirace:  Nebankovní půjčky skutečně na cokoliv
Název půjčky Smart půjčka Profi Credit
Možný rozsah 5 až 50 tisíc korun 4999 až 166 000 korun
Doba splatnosti 13 měsíců 12 až 60 měsíců (tj. pět let)
Úrok / RPSN 21 / 24 % 31,16 / 31,16 %

Vítěz je zde poměrně jednoznačný. Ne však pro ty, kteří by potřebovali třeba stotisícovou finanční injekci, protože ti ze zřejmých důvodů kývnou na nabídku Profi Credit, protože Smart půjčka nesplní jejich základní požadavek. Řeč čísel v tomto případě není nijak složitá, rozdíl mezi RPSN činí skoro osm procent a samozřejmě jde jen o modelový příklad – takže daná cifra nemusí být rozhodně konečná. Záleží jen na tom, kolik si půjčíte peněz.

Půjčit 5000 Kč si však můžete v obou dvou případech. A rozhodně to nebude nic složitého a těžkého, stačí jen vyplnit krátký kontaktní formulář, do nějž zadáte základní osobní údaje a vše je již vlastně z poloviny vyřízeno. Takže od teď už žádný stres navíc!

Alexas_Fotos / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.