Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu
IceEye / Pixabay

Nemáte příjem a potřebujete peníze? Získání peněz dnes není žádným velkým problémem, pokud vezmete v úvahu, že vypůjčené peníze budete muset vracet v dohodnutých částkách. Půjčka bez příjmu až do deseti tisíc korun je vám k dispozici na webových stránkách http://pujcim-penize.cz

Půjčka bez příjmu oplývá velkou výhodou a to je rychlé online vyřízení žádosti už do deseti minut. Navíc je vyřízení zcela zadarmo. Žadatelé získají možnost půjčky až 10 000 Kč nejen bez ručitelů a bez doložení příjmů, ale také bez úroku. Půjčku využijete podle vlastního uvážení. Například se může jednat o zaplacení dluhu na elektřině, plynu, vody.

Můžete zaplatit novou pračku, lednici nebo jiného pomocníka do domácnosti. Možná využijete peníze na běžný nákup jídla, oblečení nebo drogerie. To vše je zcela na vás.

Žádost o půjčku se vyplňuje online. Nemusíte shánět ručitele a půjčka nebude zajištěna ani žádnou zástavou na majetek. Po vyplnění online formuláře požadovanými údaji budete kontaktováni zástupci poskytovatele půjček. Splatnost půjčky je stanovena na patnáct až třicet dní s možností prodloužení. Prodloužení splácení může činit až 45 dní.

Inspirace:  Chcete první půjčku zdarma?

Půjčení je podmíněno věkem žadatelů – musí být ve věku mezi 20 a 75 lety. Jestliže máte nějakou jinou půjčku u Ferratum, vyžaduje se její zaplacení před žádostí o další půjčku. Půjčky jsou poskytovány v minimu 500 Kč a v maximu 10.000 Kč. Jestliže žádáte úplně poprvé, nemůžete si půjčit ihned nejvyšší sumu, ale postupně se dostanete od nejnižších částek k vyšším – po zaplacení jedné půjčky, máte nárok na další o vyšší částce.

S rychlostí poskytnutí peněz budete velice spokojeni, protože už druhý den se vypůjčená částka promítne na vašem bankovním účtu. Celý proces schvalování a vyplácení peněz probíhá zcela diskrétně. Nemusíte se obávat zbytečného vyptávání a vyplňování hromady dokumentů.