Ušetřete 24000 korun ročně – kreditní karta Citi Life

PublicDomainPictures / Pixabay

Chcete mít jistotu, že na vaší platební kartě bude vždy nějaký obnos peněz? Pokud jste na první otázku odpověděli kladně, pak máme pro vás dobrou zprávu. Vyzkoušejte kreditní kartu Citi Life od Citibank. A už nikdy nebudete muset mít strach, že na kartě není ani koruna.

Kreditní karta Citi Life

Jak jsme už zmínili kreditní karta Citi Life nabízí možnost čerpání financí, a to od 12 000 až do 600000 měsíčně.

Jak tedy kreditní kartu Citi Life získat? Podmínky jsou velmi jednoduché. Minimální věk je 21 let, musíte mít čistý měsíční příjem alespoň 12 000 korun. Poslední podmínka je, že je nutné být zaměstnaný nebo podnikatel. Pokud splňujete všechny zmíněné pravidla, pak stačí už pouze zajít do Citibank, podepsat smlouvu a kreditní karta Citi Life je vaše.

Další bonus je, že můžete získat až trojnásobek svého měsíčního platu formou bezúročné půjčky. Dále taky dostanete možnost slevy u obchodníků, kteří patří do skupiny Citi Club.

Inspirace:  Půjčka Brno od společnosti HK Investment: jak funguje a co můžete díky ní získat?

Další služby jsou například také změna pinu, rozdělení dražšího nákupu do více splátek nebo možnost poskytnutí bezúročné půjčky.

Po podepsání dostáváte kartu MasterCard World  se kterou jste schopni platit u všech obchodníků v České republice i v zahraničí. Také platby na internetu jsou samozřejmostí.

Kolik musíme za kreditní kartu Citi Life zaplatit?

Tato karta má opravdu spoustu výhod i přesto se nemusíme bát žádných vysokých poplatků za zprostředkování karty. Poplatek za roční využívání karty je 600kč, pro bezplatné používání je minimální částka 25 000 korun. Pokud kartu nebudete využívat vůbec, budete platit opět 600kč.

Ovšem roční poplatek za první rok je 0 Kč. V případě ztráty karty platíte za znovuvydání karty opět 0kč. Proto tedy jistě uznáváte, že kreditní karta City Life je opravdu výhodná volba do budoucna.