Přijďte sloučit půjčky do Spořitelny!

Víte, jak sloučit půjčky?
Víte, jak sloučit půjčky?
Stále se vám nedostává peněz, protože každý příjem rovnou rozpustíte ve splátkách? Potřebujete zvýšit hotovost, kterou máte každý měsíc k dispozici, aby se vám lépe žilo a nedusil vás neustálý strach, že vaše hospodaření položí první nečekaný výdaj? Zkuste konsolidaci půjček od České spořitelny, která má nové, ještě výhodnější podmínky. Sloučit půjčky lze totiž velmi efektivně!

Co můžete získat sloučením půjček

Jestliže využijete možnosti sloučení půjček, všechny vaše splátky zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Nebudete už dále muset myslet na to, kterou splátku, kdy a komu odeslat. Zbude vám jen jedna jediná, jejíž termín si navíc stanovíte sami podle toho, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat. Česká spořitelna závazně slibuje všem žadatelům, že dokáže jejich měsíční výdaje ponížit minimálně o 1 000 korun. Pokud by se to nepovedlo, máte nárok na jednorázový bonus v totožné výši.

Inspirace:  Proč si půjčit peníze u banky?

Co musím splnit, když potřebuji sloučit půjčky?

O konsolidaci můžete zažádat v případě, že celková výše vašich stávajících dluhů nepřesahuje částku 600 000 korun. Nezáleží přitom na tom, zda jde o dluhy u bank či nebankovních společností, jestli se jedná o půjčky, kreditní karty nebo vyčerpaný kontokorent. Musíte pouze doložit smlouvy od stávajících poskytovatelů, kterým spořitelna následně jejich pohledávky uhradí, a to bez zvláštního poplatku.

Pro smlouvu o sloučení půjček musíte doložit jen svůj občanský průkaz a potvrzení o výši vašich příjmů, které však není podmínkou v případě, že již jste klientem České spořitelny a vaše výplata chodí pravidelně na účet u ní vedený. Rovněž doklady o závazcích u spořitelny není potřeba dokládat, sama si je dohledá.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..