Potřebujete peníze? Zastavte svůj dům či byt!

Ostravská společnost Day to Day se zaměřuje na tu skupinu klientů, kteří již mají záznam v registru neplatičů a je pro ně proto velmi obtížné, ne-li nemožné, získat půjčku u jiného poskytovatele. Nabízí hned několik typů půjček zajištěných zástavou. Jednak je to úvěr se zástavou nemovitosti, jednak úvěr se zástavou družstevního bytu, také konsolidační úvěr a úvěr na vyplacení exekuce.

Společné podmínky

Všechny tyto úvěry mají společné podmínky – zástavu nemovitosti – domu či družstevního bytu, chaty, chalupy, garáže, pozemku… – české občanství, zletilost, způsobilost k právním úkonům, trvalé bydliště mimo obecní úřad. Není zapotřebí mít ručitele ani souhlas druhého z manželů a nemusíte dokládat své příjmy.

Parametry úvěrů

Úvěry se zástavou nemovitosti od Day to Day se standardně poskytují ve výši 30 000 – 500 000 korun se splatností na 5 až 20 let, kterou však lze po dohodě změnit. Zpoplatněno není ani vyřízení úvěru ani jeho předčasné splacení. Zastavovaná nemovitost přitom může být i ve vlastnictví třetí osoby, máte-li její souhlas s uvalením zástavního práva.

Inspirace:  Potřebujete peníze? Česká spořitelna nabízí zajímavé produkty

Peníze jsou vždy vypláceny do 24 hodin po podpisu smlouvy, a to hotově na ruku nebo, v případě konsolidačního úvěru či úvěru na vyplacení exekuce, na účet věřitele.

Co musíte doložit

Pro získání kteréhokoliv úvěru se zástavou nemovitosti musíte doložit dva doklady totožnosti a nabývací doklad – kupní či darovací smlouvu – k zastavované nemovitosti. Poskytovatel si sám opatří výpis z katastru. Vše lze zařídit velice rychle a jednoduše.

Potřebujete peníze?
OpenClips / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *