Potřebujete peníze? Česká spořitelna nabízí zajímavé produkty

Česká spořitelna je u nás už skutečně zavedeným finančním ústavem. Za dobu své existence již stačila vysledovat mnohé, co klienti skutečně vyžadují a potřebují a co jim usnadňuje život. Nabídka je srozumitelná a přehledná. Své produkty a služby Česká spořitelna dělí pro lepší orientaci do čtyř základních skupin, a to Spoření a investování, Úvěry, Účty a Podnikání.

Informace o aktuálních produktech v jednotlivých skupinách naleznete v letácích na stojanech v každé pobočce České spořitelny a samozřejmě se můžete informovat na bezplatné informační lince nebo přímo u pracovníků na přepážkách.

Spoření a investování

Máte-li volné finanční prostředky, zvažte možnost investování. Česká spořitelna nabízí možnost investování pravidelného i jednorázového, spoření s možností státního příspěvku, nejrůznější vkladové produkty i zajištění prostřednictvím životního pojištění.

Česká spořitelna nabízí i úvěry na bydlení

Jestliže se vám nechce čekat na splnění svých snů do doby, než si na ně našetříte, vyberte si některý z úvěrových produktů České spořitelny. Vybrat si můžete půjčku bezúčelovou  nebo některý z úvěrů na bydlení.

Inspirace:  Na co si dát pozor při sepisování smluv?

Česká spořitelna a její nabídka účty pro každého

Česká spořitelna garantuje svým klientům nejen neomezený přístup k jejich penězům, ale také řadu moderních způsobů, jak s nimi nakládat. Individuální účet vám ušijí na míru, nabídnou platební karty, internetové i telefonické bankovnictví. Bonusem je program výhod pro aktivní majitele Osobního účtu České spořitelny.

Podnikání

Cílem České spořitelny je stát se spolehlivým partnerem v podnikání svých klientů. Proto má v nabídce i podnikatelské účty a nabízí i zajímavé úvěry pro firmy.