Finanční injekce ihned

Finanční injekce ihned
PublicDomainPictures / Pixabay

Blíží se konec měsíce a vám v peněžence zbývá posledních pár drobných? Z čeho zaplatit nájem nebo rodinný nákup, případně další nutné náklady spojené s provozem domácnosti? Pokud si nechcete půjčovat od rodiny a známých, přicházejí na řadu finanční injekce ihned. Ty mohou být buďto bankovního nebo nebankovního charakteru. Existují však i další způsoby, jak zafinancovat například nákup v obchodě a to i s prázdnou peněženkou nebo kartou.

Bankovní půjčky a úvěry

Jako první napadne každého žadatele o rychlou finanční injekci návštěva banky. Zde je na místě počítat s tím, že banka bude prověřovat vaši bonitu i minulost a v případě, že vás shledá nezpůsobilým pro poskytnutí půjčky, žádné peníze vám nepůjčí.

Bankovní půjčky a úvěry jsou zatíženy poměrně přísnými pravidly, může se tedy stát, že na ně nedosáhnete a budete si muset půjčit jinde. Pokud však splníte všechny bankou stanovené podmínky, můžete si půjčit na auto, nové bydlení nebo rekonstrukci stávajícího bytu. Rychlost poskytnutí peněz závisí na jejich výši i konkrétní bance. Nižší částky můžete získat ihned po návštěvě banky, u vyšší částky si chvilku počkáte.

Inspirace:  Oblíbené nebankovní půjčky - o které mají Češi největší zájem?

Kreditní karty

Možností, jak získat peníze je hned několik a nemusí jít hned o půjčku v pravém slova smyslu. Čerpat finanční prostředky můžete i prostřednictvím kreditní karty, která je v současnosti již nedílnou součástí našich peněženek. Třeba taková kreditní karta od Mbanky umožní čerpat až 500 000 Kč! A to na kreditce nemusíte mít třeba ani korunu.

I mBank nabízí finační injekce ihnedSpolečnost Mbank poskytuje tři varianty tohoto druhu kreditní karty. Můžete si vybrat variantu, kde neplatíte žádné roční poplatky, ale vyšší úrokové sazby nebo některou z dalších dvou variant, u které sice roční poplatky jsou, ale pokud nesplatíte vypůjčené finance v bezúročném období, výše úroků je mnohonásobně nižší, než u varianty první. S kreditkou od mBank získáte jistotu, že nenastane situace, kdy byste u sebe neměli ani korunu.