Cofidis půjčka na cokoliv

I vy potřebujete peníze? Nutně, rychle, bez zbytečných administrativních průtahů? Můžete doložit své potvrzení o příjmech? Pak je tu právě pro vás půjčka na cokoliv od společnosti Cofidis.

Jste vhodnými kandidáty na poskytnutí půjčky?

Přestože Cofidis nechce své klienty zatěžovat zbytečnými administrativními kroky, přece jen nepůjčí každému. Cofidis půjčka na cokoliv je určena v prvé řadě občanům, kterým je více než 18 let. Pro získání půjčky je pak potřeba doložit potvrzení o výši příjmů, kopii výpisu z vašeho bankovního účtu za poslední měsíc, oboustrannou kopii vašeho občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti. Může se jednat o řidičský průkaz, pas nebo rodný list.

Vše však lze zařídit online a navíc velice rychle, vaše žádost se začne zpracovávat ihned poté, co ji společnost obdrží, posouzena bude už do 10 minut. Celé zpracování vaší žádosti je přitom absolutně bez poplatků.

Výhody Úvěru na cokoliv

Kromě již zmíněného možného rychlého online vyřízení bez poplatků, je jednoznačnou výhodou tohoto úvěru nízká měsíční splátka, nízké RPSN, což znamená, že příliš nepřeplatíte, a také splácení v pravidelných splátkách jedné výše.

Inspirace:  Půjčka před výplatou – kdy vám „bodne“?

http://youtu.be/O3kMdOvvNjs

Parametry úvěru

Svůj úvěr na cokoliv poskytuje Cofidis ve výši 20 – 300 000 korun se splatností na 12 nebo 24 měsíců. Roční úroková sazba činí 30,31%, RPSN 34,9%. Na první pohled patrný malý rozdíl mezi úroky a RPSN je dán skutečností, že nejen vyřízení, ale i vedení úvěru je zcela bez poplatků.

K tomuto úvěru lze rovněž navíc sjednat pojištění Garance + pro případ, že byste se dostali do situace, kdy byste nebyli schopni splácet a dostát tak svým závazkům. Cofidis půjčka na cokoliv je vhodná i pro studenty a ženy na mateřské dovolené.

Cofidis půjčka
Eukalyptus / Pixabay