Chcete první půjčku zdarma?

Bez názvu 1Půjčte si peníze snadno a rychle, vždyť dnes to není spojeno s žádnými administrativními poplatky a hned víte, jaké budou úroky. Přesně, jednoduše, bleskově, to je trio výrazů, které se běžně pojí s každou nebankovní půjčkou! První půjčka zdarma ihned je skvělá nabídka pro lidi každého věku i postavení, vždyť půjčit si musí alespoň občas kdekdo, že?

Výhodou je, že napoprvé neplatíte úroky

Rozhodně nejde o nějaký planý žert, je to prostě holá skutečnost. Když budete novým klientem, nezaplatíte prostě na úrocích ani jedinou korunu. Stačí splnit jedinou podmínku, a sice vše v pořádku splatit do předem určeného data, potom bude kýžená první půjčka úplně zdarma! A to si rozhodně zaslouží potlesk, nebo snad ne?

Půjčka až do výše několika tisíc korun (to je různé podle poskytovatelů, ale přijít si můžete i na osm nebo deset tisícovek), a to zcela bez dalších poplatků a úroků, prostě vrátíte jen to, co jste si půjčili, do poslední koruny a do určitého data (případně dříve). Žádné další podmínky nebo háčky tohle prostě nemá, nemusíte se vůbec ničeho obávat. Úvěr je dnes velmi snadnou záležitostí, nemusíte se kvůli němu zdlouhavě stresovat a dělat si vrásky. Na výběr je řada variant, stačí jen kliknout na jednu určitou a sjednání je otázkou pár minut!

Inspirace:  Nevíte si rady, kterou nebankovní půjčku vybrat? Je tu pro vás Tesco půjčka

Tesco půjčka hraje prim

Kdo by to byl před pár lety vůbec řekl, že? Půjdete si prostě na každodenní či každotýdenní nákup do supermarketu a najednou si můžete při jednom i půjčit peníze. Půjčka Tesco to ale opravdu umožní, stačí se jen blíže informovat! A jaké jsou její konkrétní parametry, v čem je tolik výhodná? Pojďme se tomu trochu podívat na zoubek!

Půjčit si můžete velmi snadno až dvě stě tisíc korun (minimum ke sjednání úvěru je pak desetina této částky). Splatnost až sedm let (minimálně rok) a úroky začínají těsně nad hranicí patnácti procentních bodů. To je v kostce charakteristika Tesco půjčky, ale je toho ještě mnohem více. Doplňkové služby jako pojištění neschopnosti splácet je samozřejmostí, poplatky jako takové odpadají a platíte jen úrok. Takže co si více ještě přát? Snad jen mít poblíž nějaký supermarket Tesco!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *