Až 800 000 na renovaci koupelny nebo celého bydlení

Až 800 000 na renovaci koupelny nebo celého bydleníPlánujete v nejbližších dnech velkou renovaci koupelny, kuchyně, ložnice nebo kompletně celého bydlení? Chcete si naprosto změnit a zároveň i vylepšit vaše bydlení? Tak to budete určitě potřebovat co nejvíc peněz! V takovém případě se vám bude na 100 % hodit nějaká půjčka. Těch na vás ve vašem okolí určitě prší neuvěřitelné množství, jenže kde dostanete skutečně to nejlepší? To se právě teď dozvíte!

Úvěr od Buřinky zafinancuje celou rekonstrukci!

Jedná se o půjčku od České spořitelny s názvem Úvěr od Buřinky. Ten získáte jak na všech pobočkách České spořitelny, tak i na internetu, kde se navíc můžete podívat na všechny detaily a další informace. My vám však ty nejdůležitější přinášíme právě v tomto článku!

Úvěr od Buřinky je jako andělská pomoc!

Úvěr od Buřinky nabízí Česká spořitelna již řadu let. Prostřednictvím právě tohoto produktu si můžete půjčit až 800 000 Kč. Navíc máte k dispozici neustále pevnou úrokovou sazbu 6,85 %, takže si můžete být vždy a za všech okolností jisti, kolik vlastně budete splácet. Taktéž si sami určujete, kdy budete půjčku splácet, takže se rozhodně nikdy nemůžete splést! V neposlední řadě můžete mít tyto peníze velice rychle na účtu, jelikož převod peněz trvá někdy i pouhé minuty.

Inspirace:  Potřebujete peníze? Česká spořitelna nabízí zajímavé produkty

Rekonstrukce může začít

Jakmile máte penízky od České spořitelny k dispozici, můžete se ihned vrhnout na vysněnou rekonstrukci! Je už pouze na vás, co si zaplatíte ze svého a co s pomocí České spořitelny. Každopádně nemusíte vůbec troškařit a udělat pořádnou rekonstrukci, která půjde poznat i po několika letech. Takže už jen stačí navléct montérky a nové bydlení je za dveřmi!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *