Acema Credit zachrání vaši nemovitost

Acema Credit zachrání vaši nemovitost
Hans / Pixabay

Potřebujete nutně peníze? Hrozí vám, že přijdete o střechu nad hlavou, protože jste se neuváženě zadlužili a splátky jsou už nad vaše možnosti? Právě pro tyto případy je zde produkt společnosti Acema Credit příhodně nazvaný Záchranná půjčka.

Jak to funguje

Půjčka je snadno dostupná, stačí vyplnit a odeslat online žádost, která je absolutně nezávazná, nebo telefonicky kontaktovat zákaznickou linku společnosti. Získat můžete půjčku od 100 000 do 5 000 000 korun, u které lze splátky rozložit až na 20 let!

Produkt je určen ke konsolidaci vašich úvěrů a půjček či k vyplacení zástavy a exekuce na nemovitosti.

Zástupce společnosti s vámi nejen probere všechny možnosti řešení, ale rovněž vám pomůže s administrativními úkony, které se pojí s vyplácením původních půjček či řešením nařízené exekuce. To vše bez prověřování výše vašich příjmů a prověřování registrů dlužníků. Dostatečnou zárukou je nemovitost poskytnutá zástavou.

Inspirace:  Nový občanský zákoník = revoluce v půjčkách?

Co za to

Acema Credit postupuje při sjednávání půjček férovým způsobem a při dodržování splátkového kalendáře se z její strany nemusíte obávat žádných problémů. Půjčka se poskytuje oproti ručení nemovitostí a budete-li mít štěstí a sjednáte si půjčku na akční úrok, může vás vyjít i levněji než u mnohých bank. Předem se neplatí žádné poplatky. Acema Credit svým klientům garantuje podmínky výhodnější než všechny konkurenční firmy.

Bezpečnost především

Mnozí se obávají půjčky od nebankovní společnosti, zde však strach není na místě. Acema Credit je zavedená a prověřená společnost, která působí na trhu již mnoho let. Nabízí jasné obchodní podmínky bez dodatků a dvojsmyslných ustanovení a také velmi výhodné úročení.