I se záznamem v registru se dá získat slušná půjčkaPatříte mezi ty, kteří mají záznamy v registrech dlužníků? Pokud ano a zároveň máte zájem o sjednání půjčky, máme pro vás rady a tipy, jak získat úvěr i bez kontroly registru. Nabídka půjček sice není zdaleka tak rozsáhlá jako pro ty, kteří žádné dluhy nemají, i přesto si ale můžete vybrat z docela slušného množství úvěrových společností.

V bance získat úvěr bez kontroly registru nelze

Čekáte-li, že se záznamem v registru dlužníků dostanete alespoň malou půjčku u banky, asi vás zklameme. Banky si před poskytnutím úvěru vždy kontrolují záznamy v registrech a lidem, kteří negativní záznam mají, nikdy půjčku neposkytnou, bez ohledu na výši dluhů a důvod, proč zápis v registru máte. Nezbývá vám tedy nic jiného, než se s žádostí obrátit na některou z nebankovních společností.

Nebankovních půjček bez registru je spousta

V nebankovním sektoru je naštěstí poměrně velký výběr půjček, jež se dají získat i se záznamem v registru. Je ale třeba počítat s tím, že obvykle se jedná spíše o menší částky – nejčastěji jsou to tzv. sms půjčky, neboli rychlé nebankovní úvěry s krátkodobou splatností. Při rozhodování o schválení žádosti pak samozřejmě závisí také na dalších aspektech – např. zda můžete doložit příjmy, jak vysoké vaše příjmy jsou atd. Největší šanci na získání půjčky bez registru pak mají zejména ti, kteří mohou za úvěr ručit svou nemovitost – ti mohou získat i vysoké úvěry v řádech statisíců až milionů korun.

CreditAir půjčka je jednou z nejvýhodnějších

V současné době se dá za jeden z nejlepších úvěrů bez kontroly registru považovat půjčka CreditAir . Její velkou výhodou je nejen možnost získat první půjčku) úplně zdarma, ale především výrazně delší doba splatnosti než u podobných konkurenčních úvěrů – zatímco jinde je standardní splatnost 30 dní, u CreditAir je to 75 dní. Půjčka se navíc nesplácí najednou, ale hradí se ve dvou samostatných splátkách.

Další zajímavé půjčky bez kontroly registru

Jak už jsme si řekli, nebankovních společností, jež nabízejí půjčky bez registru je více – máme tak pro vás ještě několik tipů na rychlé půjčky, které můžete získat i se zápisem v registru dlužníků:

  • Via SMS – rychlá půjčka až do 6 000 Kč zdarma, splatnost max. 30 dní
  • Kredito24 – úvěry od 1000 do 15 000 Kč, opět maximálně na 30 dní
  • Sumo půjčka – půjčky bez registru pro zájemce od 18 do 70 let, jednoduché sjednání, rychlá výplata na účet, vysoká šance na schválení žádosti
  • Provident Financial – známá nebankovní půjčka, výhodou je možnost výplaty v hotovosti na ruku, výhodnější je ale bezhotovostní úvěr, kde jsou nižší úroky

Jak zjistíte, že máte v registru dlužníků záznam?

Nejste si jistí, zda náhodou nemáte záznam v registru dlužníků a chcete si tuto informaci ověřit? Do registru se můžete dostat nejen tím, že nesplácíte svoji půjčku, ale i kvůli nesplácení jiných faktur – např. plateb za telefon, internet, televizi atd. Zjištění záznamu v registru si může podat každá fyzická osoba starší 18 let, tato služba ale není bezplatná. Pokud si např. budete chtít ověřit, zda nejste v registru SOLUS (asi nejznámější český registr dlužníků), můžete si podat žádost přímo na jeho webové stránce www.solus.cz. Výpis pak můžete získat buď v elektronické podobě nebo poštou v písemné formě. Stejně tak si můžete o výpis zažádat u registru CNCB (www.cncb.cz), kde máte také možnost výběru mezi elektronickým výpisem a klasickou vytištěnou verzí.

Freeimages9 / Pixabay 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..